Drobečková navigace

Úvod > Absolventi > Absolventi řezbáři

Absolventi řezbáři

 

Rok ukončení studia: 2016 Třídní učitel: Mgr. František Pekař

1.

Martin

Baďura

2.

Mikuláš

Bugyi

3.

Anežka

Dulajová

4.

Magdaléna

Fišerová

5.

Jaroslav

Frydrych

6.

Petra

Hnitková

7.

Roman

Jelínek

8.

Jan

Mikeška

9.

Barbora

Pospišová

10.

Dominika

Rygalová

11.

Michal

Šponer

12.

Jan

Tesař

13.

Julie

Tkadlečková

14.

Filip

Tšpon

15.

René

Vymětel

16.

Kristýna

Zavadilová

 

Rok ukončení studia: 2015 Třídní učitel: PhDr. Sedlářová Marta

1.

Antonín

Bartošík

2.

Lucie

Černošková

3.

Michal

Černý

4.

Josef

Daniel

5.

Vojtěch

Drobil

6.

Adam

Gavlík

7.

Tereza

Mücková

8.

Martin

Němec

9.

Jakub

Rozsypal

10.

Petr

Savčenko

11.

Pavel

Sýkora

12.

Jiří

Tomaník

13.

Michaela

Vodičková

 

Rok ukončení studia: 2014 Třídní učitel: Mgr. Kateřina Smilowská

1.

David

Barák

2.

Tomáš

Bátěk

3.

Martin

Čelustka

4.

Dominik

Dokoupil

5.

Ondřej

Frys

6.

Antonín

Galia

7.

Lukáš

Janda

8.

Anna

Kamarádová

9.

Vít

Kočíř

10.

Monika

Kovaříková

11.

Pavel

Kubis

12.

Barbora

Piňosová

13.

Jakub

Přikryl

14.

Vít

Regner

15.

Šárka

Sovíčková

16.

Ondřej

Stejskal

17.

Vladimír

Zemánek

 

Rok ukončení studia: 2013 Třídní učitel: Mgr. Petr Večerka

1. Jakub Bednář
2. Denisa Brychtová
3. Stanislav Cibulka
4. Filip Číhák
5. Jiří Dosoudil
6. Markéta Gajdošíková
7. Jan Hradil
8. Jitka Hudcová
9. Patrik Chvátil
10. Patrik Kamenský
11. Daniel Klement
12. Miroslav Macek
13. Dušan Magát
14. Jaroslav Ošťádal
15. Pavlína Ovadová
16. Tomáš Parák
17. Ondřej Smrček
18. Tomáš Svoboda
19. Markéta Štulová
20. Markéta Urbanová
21. Vendula Votápková
22. Zdeněk Cehelský
23. Kristýna Komárková

 

Rok ukončení studia: 2012 Třídní učitel: Mgr. Kateřina Smilowská

1. Zdeněk Cehelský
2. Nela Čechová
3. Petra Danková
4. Miroslav Fiala
5. Jitka Huňková
6. Tibor Janáč
7. Kristýna Komárková
8. Kristýna Konečná
9. David Kopřiva
10. Marek Laška
11. Josef Novák
12. Denisa Novotná
13. Pavel Pech
14. Aneta Piňosová
15. Tereza Sekaninová
16. Andrea Šenkárová
17. Jan Šmiták
18. Petra Šubčíková
19. Helena Vaculíková
20. Radim Vicher
21. Adéla Vymazalová
22. Martin Wilimský
23. Barbora Wisinská

 

Rok ukončení studia 2011  Třídní učitel: PhDr. Marta Sedlářová

1. Lukáš Boďa
2. Nelly Fojtů
3. Michaela Havlíčková
4. Jan Horák
5. Tomáš Horák
6. Ondřej Hrabal
7. Silvie Hrušková
8. Patrik Jurečka
9. Veronika Kaplánková
10. Daniel Kučera
11. David Novák
12. Tomáš Pařenica
13. Pavel Pátek
14. Pavel Račický
15. Alžběta Šišmová
16. Veronika Tichá
17. Petra Tomková
18. Lukáš Uhlíř
19. Zuzana Vőrősová
20. Jakub Weiser
21. Petr Zbořil

 

Rok ukončení studia: 2010  Třídní učitel: Mgr. Jindřiška Lišková

1. Kateřina  Bendová
2. Adéla  Boráňová
3. Josef Bukovec
4. Jiří  Čagánek
5. Tomáš Čech
6. Michal Hurtos
7. Pavlína Juračková
8. Zuzana  Jurčíková
9. Jan  Komínek
10. Anežka Konečná
11. Zdeňka Koutná
12. Kateřina  Krupášová
13. Tomáš Marek
14. Lukáš  Michálek
15. Matěj  Pacák
16. Vítězslav  Rak
17. Jan Kolčavová
18. Ondřej Ryšavý
19. Václav Stojan
20. Ondřej Šmíd
21. Pavel Turna
22. Zdeněk Vysoudil
23. Kamila Zahradníková

 

Rok ukončení studia: 2009  Třídní učitel: Mgr. Magdaléna Turzová

1 Martin Adamec
2 Petr Čajan
3 Dana Čapková
4 Roman Čevela
5 Martin Galas
6 Lada Juráková
7 Tomáš Langer
8 Veronika Marciánová
9 Veronika Minářová
10 Ludmila Mrňková
11 Iveta Navrátilová
12 Zuzana Podivínská
13 Vojtěch Remenec
14 Erik Riesner
15 Jan Zecha
16 Jan Žaloudek

Rok ukončení studia: 2008  Třídní učitel: Mgr. Petr Večerka

1 Tomáš Arnošt
2 Silvestr Bátěk
3 Jaroslav Čižmár
4 Alžběta Dostálová
5 Tomáš Krejča
6 Zdeněk Navrátil
7 Martina Panáková
8 Marián Pavlík
9 Petr Pospíšil
10 Ondřej Procházka
11 Ivo Repčík
12 Pavel Smysl
13 Pavel Stratil
14 Renáta Sychrová
15 Adéla Vaculíková
16 Jiří Veselý
17 Martin Vlach
18 Jana Vraštilová
19 Pavel Zbořil

Rok ukončení studia: 2007  Třídní učitel: PhDr. Marta Sedlářová

1 Markéta Černošková
2 Jiří Doupal
3 Zuzana Kalábová
4 Hubert Konečný
5 Zdeněk Kudela
6 Veronika Kvapilová
7 Jakub Malý
8 Martina Menšíková
9 Ondřej Mikmek
10 Jakub Nakládal
11 Miroslav Podešva
12 Martin Přikryl
13 Radomír Sedláček
14 Jan Schneider
15 Jakub Schopf
16 Kateřina Šmídová
17 Jana Šťávová
18 Ondřej Večerka
19 Kateřina Znojilová

Rok ukončení studia: 2006  Třídní učitel: Mgr. Jiří Juřen

1 Aneta Bittnerová
2 Pavel Cenkl
3 Jana Doležalová
4 Petr Doležel
5 Šárka Halouzková
6 Jiří Hilschner
7 Jan Ježek
8 Petr Kovář
9 Jaroslav Krumpolec
10 Tomáš Motal
11 Matěj Novák
12 Tomáš Novák
13 Roman Olšaník
14 Matěj Pernička
15 Aleš Pochyla
16 Dagmar Smrčková
17 Přemysl Švec
18 Miroslav Třeský
19 Tomáš Valenta
20 Lukáš Volena
21 Miroslav Werner

Rok ukončení studia: 2005  Třídní učitel: Mgr. Jiří Juřen

1 Pavel Brenza
2 Pavel Dlabal
3 Jan Dobeš
4 Ondřej Hudec
5 Michal Kluch
6 Věra Kopečná
7 Veronika Koudelová
8 Jiří Krátký
9 Jan Mayer
10 Marek Mikulík
11 Tomáš Měsíček
12 Pavel Műck
13 Lucie Polejová
14 Jan Pospíšil
15 Ondřej Procházka
16 Kateřina Prokešová
17 Jan Špunda
18 Arnošt Šuba
19 Jan Švestka
20 Petr Vítek
21 Jakub Vychodil
22 Pavel Vymětal
23 Josef Wiesner

Rok ukončení studia: 2004  Třídní učitel: Bc. Petra Nucová

1 Vítězslav Betlach
2 Přemysl David
3 Antonín Dobrozemský
4 Hana Einaiglová
5 Vojtěch Kafka
6 Radek Kaprál
7 Jan Kovařík
8 Václav Malý
9 Pavel Moťka
10 Jan Podešva
11 Jana Sedláková
12 Petr Sládek
13 Jan Smékal
14 Lukáš Šrotíř
15 Michal Šrotíř
16 Jaromír Šuba
17 Jan Vališ
18 Lucie Wernerová
19 Jitka Zechová

Rok ukončení studia: 2003  Třídní učitel: PhDr. Marta Sedlářová

1 Jan Bajer
2 Jiří Čvanda
3 Zdeněk Dejmal
4 Jakub Dittrich
5 Vladimíra Grácová
6 Jan Hybášek
7 Zdeněk Jurčík
8 Tomáš Koblása
9 Ondřej Konupčík
10 Lucie Králová
11 Jiří Loun
12 Roman Melo
13 Michal Novák
14 Petr Oliva
15 Jakub Zaorálek
15 Martin Pospíšil
16 Jana Soukupová
17 Milan Škobrtal
18 Jan Šmatelka
19 Jaromír Tomka
20 Jiří Velocha
21 Věra Vybíralová

Rok ukončení studia: 2002  Třídní učitel: Mgr. Jiří Juřen

1 Jiří Běhálek
2 Arnošt Brázda
3 Martin Březina
4 Patrik Finsterle
5 David Jelínek
6 Michaela Losíková
7 Lukáš Petržela
8 Lubomír Sedláček
9 Tomáš Sedláček
10 Pavel Štefan
11 Radek Tomanec
12 Martin Valenta
13 Leoš Václavek
14 Pavel Vrba
17 Josef Vybíral

Rok ukončení studia: 2001  Třídní učitel: Mgr. Jiří Juřen

1 Petr Běhal
2 Josef Bíroš
3 Martin Bradna
4 Štěpán Gottwald
5 Jan Kratochvíl
6 Tomáš Kráčmar
7 Jindřich Krejcar
8 David Kučera
9 Ivo Lechner
10 Lukáš Mahr
11 Jiří Suchánek
11 Lukáš Navrátil
12 Martin Seidl
13 Martin Sekanina
14 Pavel Sršeň
15 Jaroslav Trnečka
16 Roman Veselý

Rok ukončení studia: 1999  Třídní učitel: Mgr. Jiří Juřen

1 Miroslav Čmela
2 František Faltýnek
3 Jiří Christomidis
4 Jiří Krbeček
5 Václav Lemon
6 Martin Parobek
7 Jiří Poštulka
8 Tomáš Procházka
9 Martin Rampa
10 David Rubáč

 

Vánoční výstava

 

Přijímáme žáky na všechny obory

ŘEZBÁŘ

TRUHLÁŘ

 TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE 

 

Pozvánka na výstavu řezbářských prací DOBROMILICE 2017.jpg 

 

Šachy pro pana prezidenta

img-8798.jpg

 

sstovacov_footer1.png